افزایش تا 300 درصد ارزش ملک خود با بازسازی و نوسازی

 

افزایش 20 تا 300 درصدی قیمت ملک شما با بازسازی و نوسازی .

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
اسکان بنا
با کلیک در این قسمت با ما در واتس آپ در ارتباط باشید

 

آیا می خواهید با مبلغ مناسب ملک خود را بازسازی کنید؟

آیا از ظاهر خانه خود خسته شده اید؟

آیا خانه شما امنیت لازم و توان لازم برای پابرجا ماندن را ندارد؟

آیا می خواهید از خانه های که خریده اید  سود بیشتری کسب کنید؟

آیا میخواهید یک خانه زیبا در حد نو عروس داشته باشید؟

آیا می خواهی خانواده خود را با یک خانه زیبا غافلگیر کنید؟

آیا خانه شما استانداردهای لازم را برای گرفتن یک مهمانی را ندارد؟

آیا پیش دیگران است از برخی کاستی‌های خانه خود آزرده خاطر می شوید؟

آیا خانه شما لذت اسکان در خود را از دست داده است؟

آیا فکر می کنید نیاز به تغییر در خانه خود دارید؟

آیا میخواهید در نوسازی ملک شما هیچگونه تغییری ایجاد نشود؟

آیا میخواهید در بازسازی ملک خود قدرت طراحی هم داشته باشید؟

از امروز و فردا کردن برای بازسازی و نوسازی ملک خود خسته شده اید؟

شرکت اسکان و افتخار دارد تا برای شما خدمات نوسازی با طرح های روز دنیا و مناسب با شرایط کشور عزیزمان را ارائه دهد.

در ساخت و نوسازی بنای خود با خدمات شرکت اسکان بنا و ظاهری زیبا بنای مستحکم و زمان تحویل مناسب احساس آرامش خواهید داشت.

رضایت بیش از ۴۱۷ مشتری در ۲۰ سال سابقه ما در امر بازسازی و نوسازی زا به روشنی نشان می‌دهد

اگر در نظر دارید  از خانه خود کسب درآمد کنید

و یا در نظر دارید خانه زیبا و با دوام داشته باشید

اگر در نظر دارید با نوسازی خانه خود ،لذت استفاده از آن را تجربه کنید

اگر در نظر دارید با نوسازی خانه خود  مورد تایید میهمانان و آشنایان خود باشید.

 

ما با ارائه طرح های متنوع در خدمت شما عزیزان هستیم تا خواسته های شما به تحقق برسد .

پروژه های بزرگ چند صد واحدی در سراسر کشور عزیزمان و ساخت بناهای بزرگ در جای جای وطن عزیزمان نشان دهنده قسمتی از توانایی های شرکت اسکان بنا می باشد .

مبالغ در نظر گرفته شده برای ملک خود را به صورت هزینه نبینیم زیرا با این مبالغ شما سرمایه‌گذاری ارزشمندی انجام دادید که در بالا رفتن دارایی شما  و ارزش  ملک شما قطعا موثر است ما پیشنهاد می کنیم چنین سرمایه گذاری های را برای سود بیشتر تکرار نمایید  .

کسانی که قصد فروش ملک خود را دارند آن را تبدیل به یک ملک ارزشمند کنند و سپس برای فروش آن اقدام نمایند زیرا فاصله زیادی است از ارزش یک میلیون نوسازی شده تا یک بنای نوسازی نشده و قدیمی و این حقیقت تقریباً برای همه مشخص و قابل قبول است.

برای کسانی که برای استفاده ملک خود را نوسازی می‌کنند چند مورد را برای نوسازی ملک خود در نظر داشته باشند.

سازنده و شرکت معتبر جهت ساخت ، مهم ترین تصمیم شما و آینده ملک شما می باشد که چه با ما (اسکان بنا) کار نوسازی خود را انجام دهید چه با شرکت‌های دیگر مواردی از قبیل کیفیت کار، قیمت ، زمان تحویل ، خدمات پس از سازی از مهمترین عوامل میباشد .

همه ما به دنبال نوسازی با قیمت مناسب کیفیت بالا هستیم ، فقط در نظر بگیریم برخی اوقات ارزش این را دارد تا قیمت بالاتری پرداخت کنیم و آنچه را که ارزش بیشتری ایجاد می کند دریافت کنیم .

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
اسکان بنا
با کلیک در این قسمت با ما در واتس آپ در ارتباط باشید

توضیحات اولیه محصول

خدمات نوسازی شامل بررسی طراحی ساخت و اجرا می باشد در این نوع خدمات موسسه اسکان بنا ملک مورد نظر شما را با طرح ارائه شده توسط شما یا پیشنهاد شده توسط شرکت اسکان بنا که به تایید شما رسیده بازسازی می کند.

انتهای این کار جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیاد در ساخت مجدد بنا و همچنین استحکام و قدرت بخشیدن به بناهای است که سست شده .


چرا شرکت اسکان بنا

 

1- به زعم مشتریان ما شرکت اسکان بنا با توجه به کثرت پرسنل خدماتی از بزرگترین شرکت ها در زمینه نوسازی و بازسازی می باشد .

2- با توجه به پرسنل مجرب و کارآزموده کیفیت انجام خدمات شرکت نسبت به کارهای مشابه تفاوت فاحشی دارد.

3- با توجه به تعداد نظرات در واحدهای مختلف سازمان جهت زمان تحویل بالاترین رضایت مشتری را به خود اختصاص داده و ۹۳ درصد رضایت مشتری نشان‌دهنده سطح موضوع عنوان شده می باشد.

4- با توجه به خرید انواع مواد اولیه شرکت قابلیت انعطاف در زمینه قیمت ارائه شده به مشتری را دارا میباشد که در بین رقبا مشخصه منحصر به فردی به حساب می آید.

5- مشاوره حضوری در محل مشتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن باعث میشود شرکت اسکان بنا  به عنوان شرکت پیشرو در این زمینه تلقی شود.

6- قابلیت انعطاف به خواسته های مشتری از مواردی است که برای مشتریان احساس لذت وافری به وجود می‌آورد پس این مورد در شرکت اسکان بنا عنوان یکی از اصلی ترین خواسته های هر پروژه مدنظر قرار می گیرد.

7- انجام کار سیستماتیک در مراحل مختلف کار باعث میشود تا  اطمینان مشتریانی که با ما طرف قرارداد هستند آسان و راحت باشد . از آنجا که کار سیستمی کمترین خروج از برنامه را دارد و کاری فراموش نمی‌شود و یا به تاخیر نمی افتد و مشتریان ملاحظه می کنند که  کار طبق برنامه انجام می پذیرد.


اگر صفحات محصول دیده اید ولی هنوز تصمیم خود را نگرفته اید

 

در نظر داشته باشید ما آگاهی داریم که شما درپی پیمانکار واقعی و دوستی هستید که در کنار شما باشد و بتوانید ملک مورد نظر شما را با توجه به دیدگاه شما و با توجه به نظرات شما بازسازی و نوسازی کند.

در اینجا به دنبال این نیستیم که مراحل مختلف نوسازی و بازسازی را برای شما تشریح کنیم چون که می دانیم این موضوع باعث سردرگمی شما و باعث حوصله سر بری از شما خواهد شد.

و این مراحل در مشاوره حضوری و یا تلفنی به شما توضیح داده خواهد شد و حق مطلب ادا خواهد شد .

پس در نظر داریم تا شرایط بازسازی و نوسازی خوب از دیدگاه پیمانکار و از دیدگاه مشتری را بررسی کنیم .

شاید بسیاری از متقاضیان به این دلیل خانه خود را نوسازی و بازسازی می کنند که حاضر نیستند مبالغ زیاد خرید ملک را متقبل شوند .

شاید برخی به این دلیل بازسازی و نوسازی انجام می دهند که فضای داخلی شان فضای کوچک است و نیاز به فضای بزرگتری دارند و یا می خواهند چیدمان داخل خانه خود را تغییر دهند .

شاید برای برخی بازسازی و نوسازی همراه با استحکام خانه باشد و بخواهند منزل خود را را مستحکم تر کنند.

شاید برخی برای بازسازی و نوسازی می خواهند که ملک ارزشمند تری داشته باشند و می خواهند ملکی را که خریده اند تبدیل به ملکی ارزشمند کنم .

شاید برای برخی هم این ملک یک زندگی جدید باشد .

در هر حال هدف هرچه باشد می خواهیم ملک مورد نظر ما به زیباترین شکل ممکن و با کمترین هزینه ممکن به پایان برسد .

پس شاید بتوان اینگونه بگوییم که هدف ما کمترین هزینه بهترین متریال و مواد اولیه با زیباترین طرح و در زودترین زمان ممکن است.

 

 

 

 

ما در شرکت اسکان بنا برای مراحل مختلف خدمات جلسات  متعددی برگزار کرده‌ایم و اتاق‌های فکر مختلفی دایر نموده ایم. خروجی جلسات و همفکری های ما با دوستان و همکاران مان در قالب خدمات به شما دوستان ارائه می شود ما از انجام کار فقط به دست آوردن بهره آن را نمی طلبیم .

بلکه بالاترین ارزش شرکت اسکان بنا تقویت هر چه بیشتر برند شرکت می باشد و ما میدانیم که در آینده با تقویت برند شرکت اسکان بنا قطعاً به سودآوری بالا نیز خواهیم رسید ، پس اکثر خدمات موسسه با هدف انجام بهترین خدمات و جلب رضایت مشتری است تا به همان هدف اصلی مان ارتقاء برند اسکان بنا برسیم .

ما در انجام کار نوسازی و بازسازی کمال صداقت را با شما عزیزان خواهیم داشت در صفحه محصول ما و در صفحه خدمات ما هیچگونه اطلاعات نادرست را  شما نخواهید دید.

ما با مشتریان هم عقیده ایم که در برخی صفحات اینترنتی (منتسب به برخی سایت ها)  شما خانه‌های را مشاهده می کنید صفحه مورد نظر و سایت مورد نظر مدعی نوسازی و بازسازی خانه فوق هستند.

نکته عجیب اینجاست که در همان خانه مبلمانی را مشاهده می‌کنید که این مبلمان در داخل کشورمان به هیچ وجه وجود ندارد و یا حتی از پنجره‌های آن خانه جاهایی که ملاحظه می کنید که به یقین می رسید که این خانه در داخل ایران نیست و هدف   زیبا جلوه کردن است .

ما به دنبال بزرگ نشان دادن خدمات خود هستیم چون ایمان داریم خدمات ما از جمله خدمات بزرگ ساخت و ساز در ایران قرار دارند ولی به دنبال ایجاد توهم نیستیم ، چه بسا که مشتریان در دنیای کنونی آگاهانه انتخاب می نمایند .

ما پروژه های بسیاری را در جای جای کشور عزیزمان به اتمام رسانده ایم که هرکدام باعث افتخار و مایه مباهات ماست پس به این کار خود می بالیم و آن را در معرض دید مشتریان نیز قرار می دهیم .


این قسمت برای دوستانی که در گذشته کارها و طرح هایی را دیده اند

 

شاید شما در گذشته از خدمات استفاده کردید که مورد رضایت شما نبوده و شاید هم مورد رضایت شما واقع شده پشنهاد می‌کنیم در این قسمت مطالب زیر را مطالعه بفرمایید.
با توجه به توضیحاتی که خدمت شما عزیزان عرض کردیم خدمات موسسه اسکان بنا با توجه به ۲۰ سال سابقه کاری و انجام پروژه های بسیار بزرگ در سطح کشور کاملاً متفاوت می باشد.

اگر شما تاکنون با خدمات ما آشنا نشده اید ما سعادت آشنایی با شما را نداشتیم ما به شما اطمینان میدهیم با استفاده از خدمات اسکان بنا خدماتی بسیار متفاوت را دریافت نمایید ، دلیل این باور ما وجود کارهای سیستماتیک در شرکت اسکان بنا میباشد و همچنین عزم و اراده مستحکم پرسنل شرکت .

به یقین اعلام می کنیم تنها شرکتی در ایران که از سیستم مدیریت جامع استفاده می کند شرکت اسکان بنا میباشد ، سالها تجربه در استفاده از سیسنتم های مدیریت پیشرفته ار شرکت اسکان بنا به عنوان شرکت پیشرو در این زمینه یاد میشود .

شرکت اسکان بنا دارای سیستم های مدیریتی و سیستم های خاص ارائه خدمات مشتریان می باشد ما همیشه الگو های بزرگی را در سطح جهان برای خود در نظر می‌گیریم و اهداف بزرگی را در سر داریم ، نتایج کارهای ما نشان دهنده قدرت روز افزون ما در جلب نظر مشتریان میباشد .

رضایت مشتری و از همه مهمتر مشعوف کردن مشتری مدنظر ماست ما به بیشتر از رضایت شما فکر می کنیم .

ما به این فکر می‌کنیم که چگونه بیشتر از خواسته‌های شما پیش برویم و شما را شگفت زده کنیم. امیدواریم در این راه موفق باشیم و تقاضا داریم ما را در کنار خود به عنوان یک دوست خوب بپذیرید.


اگر در گذشته جدا از اسکان بنا خدماتی دریافت کرده اید. لطفا این قسمت را ببینید

 

قسمتی از فعالیت های اسکان بنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
اسکان بنا
با کلیک در این قسمت با ما در واتس آپ در ارتباط باشید

سوالات متداول

آیا کل پرداخت برای نوسازی و بازسازی در ابتدا انجام می شود ؟

خیر پرداختی ها برای نوسازی و بازسازی در طی مراحل کار صورت می‌گیرد و پس از پایان هر مرحله و تایید مشتری پرداخت صورت می‌گیرد و سپس برای مرحله بعدی کار انجام می‌شود.

آیا اگر کاری که خواسته مشتری انجام نشود امکان برگشت کار و یا تعیین خسارت وجود دارد و آیا مشتری باید هزینه آن قسمت از کار را پرداخت نماید؟

خیر برای هر مرحله از کار شرایط مشخصی تعریف شده است مثلاً اگر برای گچ کاری یک خانه قرارداد منعقد می شوند حتی نوعی از گچ که مورد استفاده قرار می گیرد نیز در توافقات با مشتری نوشته خواهد شد .

و حتی کیفیت مورد نظر طبق نمونه های کار انجام شده و یا عکس های موجود با مشتری توافق می شود و حتی پس از  انجام کار نمونه در روز اول تاییدیه مشتری گرفته می‌شود .

پس با توجه به این مراحل می‌توانیم به این نتیجه برسیم که  احتمال کار اشتباه بسیار کم می باشد و اگر هم کاری اشتباه صورت گیرد و برخلاف توافقات با مشتری انجام شود کار اشتباه اصلاح شده و دقیقاً طبق نظر مشتری کار تحویل می‌شود

آیا امکان اینکه قیمت یک نوسازی و بازسازی ملک قبل از حضور کارشناس مربوطه تعیین گردد؟

بله ممکن است قیمت قبل از حضور کارشناس در محل تعیین  شود. ولی ممکن است در برخی موارد با توجه به شرایط موجود و فیلم‌هایی که مشتریان برای ما ارسال می‌کنند بتوانیم با مشتریان بر سر مباحث مالی به توافق برسید .

ولی در نظر بگیریم این توافقات معمولاً ممکن است با یک خطا تا ۰ تا ۲۰ درصد مواجه شود که در این صورت با توجه به اینکه عکس ها و فیلم ها خیلی مشخص کننده شرایط کار نیستند باید حق را به مشاور داد که در شرایط حضوری نظر نهایی خود را اعلام کند ولی حدودی می شود مبلغ ساخت و یا نوسازی و بازسازی را را به مشتری اعلام کرد.

آیا ممکن است تاخیری در پروژه انجام شود و کار دیرتر تحویل شود؟

تغییر در کار ممکن است به دلایل متعددی داشته باشد که از آن جمله تغییر طرح مشتری و یا تقاضای مشتری بر روی مواد مصرفی که در حال حاضر در بازار وجود ندارد و یا نیازهای آنی مشتری باشد.

از جهت سازنده تاخیر معمولاً  اتفاق نمی‌افتد و دلیل آن هم حضور دائم پرسنل سازنده در محل مورد نظر است که وقتی شرایط مهیا باشد آماده انجام کار هستند ولی در هر صورت با توجه به نیازهای مشتری جایی که مشتری زمان مشخصی را اعلام کرده و طبق فرآیند سیستمی معلوم است که مشتری در تاریخ مشخص شده حتما نیاز به تحویل ملک خود دارند ملک تحویل مشتری در آن تاریخ خواهد شد .

آیا امکان دارد طبق شرایط ویژه نوسازی طبق یک نمونه انجام شده  جای دیگر صورت پذیرد؟

بله.  ممکن است خواسته مشتری این باشد که نمونه ساخت وجود دارد و مشتری هم میخواد با نمونه ساخت کار خود را انجام دهد تیم ما آماده است تا به محل اعلام شده توسط مشتری برود و از کار انجام شده نقشه تهیه کرده و در محل مشتری طرح مورد نظر را انجام دهد.

حتی ممکن است کار مورد نظر طرح های اینترنتی باشند و نوع ساخت و نوع شرایط مورد نظر توسط تیم اسکان بنا کپی شده و در محل مشتری کار ساخت انجام خواهد پذیرفت . تمام اینها بستگی به توافق بین اسکان بنا و مشتری دارد اسکان بنا توانایی لازم برای انجام طرح های مختلف را دارا می باشد.


قیمت

 

در تعیین قیمت تمام شده یک بازسازی و نوسازی موارد مختلفی نقش دارد از جمله طرح و مصالح مصرفی و موارد متعدد دیگر برای همین تعیین قیمتی مشخص برای یک کار عملی غیر ممکن است ولی در حدود و بازه مشخصی میشود قیمت را تعیین نمود .

کیفیت موارد استفاده شده یا نوع طرح و حتی زمان در قیمت تمام شده نقش اصلی بازی می‌کند و بسیاری موارد دیگر که به دلیل طولانی بودن از آن اجتناب می کنیم .


نکته مهم :

 

در نظر بگیرید یک فرد حاضر است تراول ۵۰ هزار تومانی را با ۱۰۰ هزار تومان پول عوض کند آیا به نظر شما یک معامله پرسود نخواهد بود؟!!

شبیه این داستان در نوسازی و بازسازی ملک اتفاق می‌افتد . در این کار شما 50 هزار تومان پول خود را با میلغی بیش از آن عوض می کنید . برای همین موضوع ، بسیاری از مالکان در نوسازی تردید نمی کنند .

یک معامله پرسود است که از هر جهت به آن نگاه کنید نمی‌شود در آن ضرر کرد . در برخی موارد مشاهده می‌کنیم که مبلغ نوسازی یک ملک به اندازه ضرر در خرید و فروش یک خودرو  و یا خرید یک و یا چند موبایل میباشد . ولی تاثیر آن در ارزش ملک چندین برابر خواهد بود و برکسی پوشیده نیست که چه بازگشت سرمایه دلچسبی ایجاد می کند .


ضمانت

 

من غدیر علی نیا مدیر عامل شرکت اسکان بنا متعهد میشوم در صورت عدم رضایت کامل از خدمات ما تمامی وجه پرداختی برای کارمزد را در همان روز برگردانم .


پیشنهاد ما :

 

لطفا  برای ارتباط با مشاورین ما همین حالا کلیک نمایید

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ کلیک کنید
اسکان بنا
با کلیک در این قسمت با ما در واتس آپ در ارتباط باشید

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

اسکان بنا
با کلیک در این قسمت با ما در واتس آپ در ارتباط باشید